Didelis pasirinkimas durų rankenų Klaipėdoje

  • 10.00 Euro €
  • Published date: 2023/05/29
    • Klaipėda, Klaipėdos apskritys, Lietuva

Esame įmonė kuri prekiauja durų rankenomis ir vidaus bei lauko durimis. Mes siūlome platų durų rankenų ir durų asortimentą, kad galėtume patenkinti skirtingus klientų poreikius ir skonius.

Durųsala.lt produktų asortimentas yra mūsų prioritetinis tikslas. Mes bendradarbiaujame su patikimais gamintojais, kurie naudoja aukščiausios kokybės medžiagas ir modernias technologijas, siekdami užtikrinti ilgaamžiškumą ir funkcionalumą.

Mūsų produktų asortimente rasite įvairių stilių durų rankenas: nuo klasikinių ir elegantiškų iki modernių, ir minimalistinių. Mes taip pat siūlome įvairių spalvų ir medžiagų variantus, kad galėtumėte harmoningai suderinti durų rankenas su jūsų interjero dizainu.

Be to, mes taip pat tiekiame aukštos kokybės vidaus ir išorės duris, atitinkančias saugumo, izoliacijos ir dizaino reikalavimus. Mes siūlome skirtingų tipų duris, tokias kaip medinės, metalinės ar stiklinės durys, kad galėtumėte rasti tinkamiausią sprendimą savo namams ar verslui.

Mūsų komanda yra pasirengusi Jums padėti ir patarti, pasirinkti geriausią durų rankenų ir durų variantą pagal jūsų individualius poreikius. Siekiame užtikrinti didžiausią klientų pasitenkinimą, todėl teikiame profesionalią konsultaciją, greitą pristatymą ir aukštos kokybės aptarnavimą.

Jei turite klausimų ar norite sužinoti daugiau informacijos apie mūsų produktus, prašome susisiekti su mumis telefonu arba elektroniniu paštu. Mes su malonumu Jums padėsime ir atsakysime į visus jūsų klausimus.

Tel. konsultacijai: +37068981700
Prekių asortimentas: https://www.DuruSala.lt


Telefonas: +37068981700
El.paštas: infodurusala@gmail.com
WWW adresas: https://www.durusala.lt
Vote
Result 0 votes
Marius
0 votes
Share by email Share on Facebook Share on Twitter Share on Google+ Share on LinkedIn Pin on Pinterest

Skelbimo iškelimas

Iškelimas: Siųsk sms 1679 numerių, su tekstų snk1 5392, žinutės kaina 0,50 Eur

Naudinga informacija

  • Išvenkite apgavystės, mokėkite tiesioginiu pervedimu arba per PayPal
  • Niekada nemokėkite Western Union, Maneygram ar per kitas anonimiškas mokėjimo paslaugas
  • Niekada nepirkite prekių ar paslaugų iš kitų šalių. Nepriimkite banko čekių kaip mokėjimo formą.
  • Šio tinklapio administracija niekaip nėra susijusi su apmokėjimu tarp pirkėjo ir pardavėjo, negarantuoja prekių atsiuntimo, neteikia pirkėjo - pardavėjo apsaugos

Susiję skelbimai